Tüketici Hukuku Enstitüsü 'ne Hoşgeldiniz! > HABERLER > YENİ KİTAP: Sorularla 12 Bankaya Karşı Üç Kat Tazminat Davası Rehberi – 2.Baskı

YENİ KİTAP: Sorularla 12 Bankaya Karşı Üç Kat Tazminat Davası Rehberi – 2.Baskı

 

                                                                                            

Sorularla 12 Bankaya Karşı Üç Kat Tazminat Davası Rehberi – 2.Baskı

Yazarlar: , ,

29,00 

Yayınevi: Aristo
Basım Tarihi: 2017 Nisan
Basım Yeri: İstanbul
Kapak : Karton Kapak
Kağıt : İvory, 80gr
Sayfa Sayısı: 176
Boyut: 14 x 21 cm.
Baskı: 2
ISBN: 9786058269699

 

Sorularla 12 Bankaya Karşı Üç Kat Tazminat Davası Rehberi, 2.Baskısında ilk baskıya ek olarak tartışmalı konular hakkında bilgi ve uygulamada oluşan güncel sorular ile DAVA DİLEKÇESİ ÖRNEĞİ ilave edilerek okuyucu soruları ve cevapları eklenmiştir.

ÖNSÖZ

Kitabımızın birinci baskısının iki-üç ay gibi kısa bir sürede bitmesinin, okuyucularımızın kitaba göstermiş olduğu teveccühe işaret etmesi ve aldığımız tebrik ve teşekkür mesajları bizleri ziyadesiyle memnun etti.

İkinci baskıda, usul hukuku konularında yardımlarını esirgemeyen Sayın Yrd. Doç. Dr. Ertan Yardım Hocamızın da katkılarıyla, bu süreçte akla gelen ve tartışılan bazı usul hukuku sorunlarını da çözüme kavuşturmuş bulunuyoruz.

Kitabımızın birinci baskısı çıktıktan sonra, çeşitli platformlarda bu kitabın yazarlarına en çok sorulan soruları ve yaşanan-yaşanacak güncel sorunları da dikkate alarak, elinizde tuttuğunuz bu ikinci baskıyı olabildiğince genişlettik ve hemen hemen her soruya cevap bulmaya çalıştık.

Umarız, genişletilmiş ve güncellenmiş bu ikinci baskı, hem uygulayıcıların hem karar vericilerin hem de kitaba konu olan olaydan zarar gören herkesin başucu rehberi niteliğinde olacaktır.

Rekabet savunuculuğu ve tüketici refahı kavramları doğrultusunda, bütün dünyanın yakından izlemekte olduğu ve dahi izleyeceği işbu tazminat davaları sürecinin ülke hukuku açısından gurur duyulacak şekilde yönetilmesi ve hak edene hakkının eksiksiz verilmesi umuduyla…
Şişme Bebek
Şişme Bayanlar
Nisan 2017, İstanbul

Av. Hakan TOKBAŞ
Tüketici Hukuku Enstitüsü Başkanı

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir